Kalite Politikamız

Standartlara uygun kalarak, ürün kalitemizi sürekli artırmak. Zamanında ürün teslimini sağlamak, sistemimizde sürekli iyileştirici faaliyetleri gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini artırmak ve yasal mevzuatlara uygun üretim ve dağıtım yaparak çalışanlarımızın desteği ve katılımı ile çevreye ve topluma saygılı, sektöründe güvenilir ve lider bir kuruluş olmak firmamızın kalite politikasıdır.

 Ayrıca Göker Tarımsal olarak pazara Müşteri Memnuniyeti‘nin sürekliliğini sağlayacak kalite’de ürünler sunmak temel ilkemizdir.

Bu amaçla; 

    • Şirketimiz tarımsal ilaç, bitki besinleri, tohum ve dış meken süs bitkileri sektöründe ulusal ve uluslararası gelişen teknolojiye paralel müşteri isteklerini zamanında tespit ederek pazara bu beklentileri sağlayacak ürünler sunacaktır. 
    • Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için, üretimde kaliteye önem vermenin yanında kalitede sürekliliği sağlamak, teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek üretimimiz sırasında hijyen kurallarına uymak vazgeçilmez unsuru olacaktır. 

• Yurt içi ve yurt dışı resmi teknik standartları kabul ederek pazara sunulan ürünün standartta öngörülen teknik özelliklere sahip olmasını garantileyecektir. 
• Şirketimiz kaynaklarını bilimsel verilere dayalı olarak en etkin şekilde müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun ürünleri kullanıma sunacaktır. 
    • Yurt içi ve yurt dışı satış sonrası kullanım konularında müşterilerimiz ile işbirliğimizde süreklilik sağlanarak müşterilerimizden gelecek bilgiler doğrultusunda kaliteye yön verilecektir.